Nowość w Nałęczowie – laser frakcyjny i laser CO2

4 stycznia 2023 naleczow Comments Off

Zabieg tzw. niechirurgicznego liftingu twarzy, uważany jest za najskuteczniejszy sposób walki ze zmarszczkami i objawami starzenia się skóry.
 
Ale nie tylko, ponieważ laser sprawdzi się idealnie również w redukcji blizn po: trądziku i oparzeniach po operacjach i urazach w redukcji rozstępów w celu spłycania i usuwania zmarszczek w poprawie napięcia i odmładzaniu skóry w celu zamknięcia porów w usuwaniu przebarwień w usuwaniu brodawek łojotokowych, znamion bezbarwnikowych, włókniaków miękkich oraz ziarniniaków naczyniowych. Urządzenie pobudza produkcję kolagenu i elastyny w skórze, co skutkuje poprawą jej nawilżenia i jędrności. Działanie lasera daje sprawdzone efekty, jego skuteczność przebadana jest naukowo, a jego stosowanie poparte jest wieloletnim doświadczeniem Zabieg polega na naświetlaniu wiązką światła wybranych obszarów ciała. Światło lasera doprowadza wtedy do termicznych mikrouszkodzeń tkanki, dzięki czemu skóra może odbudować się oraz szybko zregenerować. W efekcie stopniowo wygładza się jej powierzchnia, a także znikają wszelkie niedoskonałości.
 
Już po pierwszym zabiegu widać wyraźną poprawę kondycji skóry a efekty są postępujące w czasie. Dla bezpieczeństwa każdego z Państwa, to lekarz podejmuje decyzję o zakwalifikowaniu osoby do zabiegu, informuje o jego przebiegu a także wyjaśnia wskazania i przeciwwskazania do wykonywanych czynności.