Jesteś tutaj:  Dla Pacjenta » Badania » Kosmetologia
Dostosuj czcionkę: A A A

PRACUJEMY, ALE W SZCZEGÓLNYM TRYBIE

  • Obowiązuje rejestracja TYLKO TELEFONICZNA ! 81 5016012.
  • Nasze przychodnie są otwarte ale W TROSCE O NAS WSZYSTKICH prosimy o niezgłaszanie się do przychodni z objawami infekcji grypopodobnych.
  • Pacjentom z objawami infekcji udzielane są wyłącznie konsultacje telefoniczne.
  • Na bieżąco włączamy kolejnych lekarzy specjalistów do udzielania porad telemedycznych*.
  • Podczas porady telemedycznej z lekarzem można uzyskać:
    e-Receptę**, e-Zwolnienie, skierowanie.
  • W sytuacji, kiedy będzie to konieczne, pacjent zostanie umówiony na wizytę w przychodni.

Nasze działania związane są z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa dlatego też prosimy o zastosowanie się do wprowadzonych nadzwyczajnych środków ostrożności.

*Na poradę telemedczną obowiązuje rejestracja telefoniczna lub internetowa jak na zwykłą poradę.
**Nie należy przychodzić po recepty – podczas porady telefonicznej zostanie podany 4-cyfrowy kod e-recepty, który należy podać w aptece wraz z numerem PESEL.

Kosmetologia

To nowa oferta dla wszystkich, który troszczą się o zdrowy, młodzieńczy wygląd i dobre samopoczucie. Kosmetologia jest obecnie najnowocześniejszą dziedziną dermatologii, zajmującą się poprawianiem i przywracaniem urody. Proponujemy szeroką gamę zabiegów, które mają na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia się oraz zachowanie jak najdłużej sprawności życiowej. Zabiegi oparte są o nowoczesne technologie, wykorzystywane w renomowanych gabinetach na świecie. Wykonywane są przez doświadczonych kosmetologów , przygotowanych również do współpracy z lekarzem dermatologiem w zakresie pielęgnacji skóry zmienionej chorobowo.