Dostosuj czcionkę: A A A

PRACUJEMY, ALE W SZCZEGÓLNYM TRYBIE

  • Obowiązuje rejestracja TYLKO TELEFONICZNA ! 81 5016012.
  • Nasze przychodnie są otwarte ale W TROSCE O NAS WSZYSTKICH prosimy o niezgłaszanie się do przychodni z objawami infekcji grypopodobnych.
  • Pacjentom z objawami infekcji udzielane są wyłącznie konsultacje telefoniczne.
  • Na bieżąco włączamy kolejnych lekarzy specjalistów do udzielania porad telemedycznych*.
  • Podczas porady telemedycznej z lekarzem można uzyskać:
    e-Receptę**, e-Zwolnienie, skierowanie.
  • W sytuacji, kiedy będzie to konieczne, pacjent zostanie umówiony na wizytę w przychodni.

Nasze działania związane są z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa dlatego też prosimy o zastosowanie się do wprowadzonych nadzwyczajnych środków ostrożności.

*Na poradę telemedczną obowiązuje rejestracja telefoniczna lub internetowa jak na zwykłą poradę.
**Nie należy przychodzić po recepty – podczas porady telefonicznej zostanie podany 4-cyfrowy kod e-recepty, który należy podać w aptece wraz z numerem PESEL.

USG położnicze 3/4 D już w Poniatowej

Pracownia do badań ultrasonograficznych w Luxmed-Poniatowa, wyposażona została w nowoczesną aparaturę w technologii trójwymiarowej. Jest ona szczególnie przydatna do przeprowadzania badań u kobiet w ciąży. USG 3/4D zapewnia nie tylko maksymalne bezpieczeństwo matce i dziecku, ale pokazuje obraz z wyjątkową dokładnością.

Badanie pozwala na precyzyjny wgląd w rozwój płodu, ocenia przepływy w naczyniach w łożysku, w macicy i w organizmie dziecka. Pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo.

W trakcie badania rodzice mogą oglądać ruchy maleństwa, bicie jego serca, śledzić m.in. mimikę twarzy, zobaczyć, jak ziewa, uśmiecha się, ssie paluszek.

Każda przyszła mama powinna wykonać USG ok. 20-24 tygodnia ciąży (optymalnie 22-24 tydzień).